Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 12.03.2012, 20:25
pico4 napisał(a):Wyświetl post
Marcelo NIE BYŁ nabytkiem pana bednarza... Rzeczywiście, osiągnięcia super. Szkoda, że klub zamiast się rozwijać, to jest coraz bardziej nieudolny i oparty na "kolegialiźmie" i komuniźmie...
http://www.youtube.com/watch?v=eFPlT-Fqf0g

Kurde, to z kim Marcel trzyma koszulkę?