pico4 napisał(a):

|
Marcelo NIE BYŁ nabytkiem pana bednarza... Rzeczywiście, osiągnięcia super. Szkoda, że klub zamiast się rozwijać, to jest coraz bardziej nieudolny i oparty na "kolegialiźmie" i komuniźmie...
|
http://www.youtube.com/watch?v=eFPlT-Fqf0g
Kurde, to z kim Marcel trzyma koszulkę?
