mitmichael napisał(a):

|
Przynajmnie Bednarz nie przyszedł na dyrektora sportowego czyli istnieje szansa, ze przedłuzymy umowe ze Staszkiem.
|
Ja mam wrażenie że to specjalnie dostał taką niby funkcje a w czerwcu zostanie dyrektorem sportowym,ot takie zagranie żeby kibice i media się wyciszyli