Ja pier.... znowu Wisła wraca do tego burdelu,Stan odejdzie i wróci Polska Wisła z Matusiakami,Łobodzińskimi i innymi super gwiazdami Ekstraklasy,może i prezes Cupiał zna się na pieniądzach ale na prowadzeniu klubu to chyba nie albo słucha się jakiś leśnych dziadków typu Smuda
Do samego Jacka Bednarza nic nie mam ale jego efekty pracy były widoczne in minus,sorry za samego Marcelo chwalić go nie zamierzam
PS: STAN VALCKX 1906% poparcia
