Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 12.03.2012, 20:13
Ja pier.... znowu Wisła wraca do tego burdelu,Stan odejdzie i wróci Polska Wisła z Matusiakami,Łobodzińskimi i innymi super gwiazdami Ekstraklasy,może i prezes Cupiał zna się na pieniądzach ale na prowadzeniu klubu to chyba nie albo słucha się jakiś leśnych dziadków typu Smuda

Do samego Jacka Bednarza nic nie mam ale jego efekty pracy były widoczne in minus,sorry za samego Marcelo chwalić go nie zamierzam



PS: STAN VALCKX 1906% poparcia
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.03.2012 o godz. 20:15.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując