Czarne wyszczupla to się nabrał
A szczerze i zupełnie serio też wolałbym Wojciechowskiego bo to wał, bęcwał, wariat i bufon. Może jeszcze buc? Generalnie w dłuższej perspektywie czasowej rypnie zabawkami czego jestem absolutnie pewien a w tym czasie nawet sukces sportowy (czego akurat już taki pewien nie jestem) nie spowoduje, że uda mu się stworzyć jakąś trwałą wartość.
Wy niestety jesteście przeciwnikiem i konkurentem więc się wam życzy żeby kura zdechła, krowie wymię uschło a koń oślepł czyli tradycyjnie byle sąsiad miał gorzej. Tak z czystej bezinteresownej zawiści. Na pocieszenie możecie sobie myśleć, ze żydów to naprawdę nienawidzimy
