Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.03.2012, 20:02
grosz napisał(a):Wyświetl post
- Zamiana Kosowskiego na Łobodzińskiego (rezerwowego Zagłębia) za którego trzeba było dopłacić 400euro bo oczywiście z Kosą sie nie dogadał a poźniej Bednarz sie obraził.
Też mnie nie bawią obecne ruchy Cupiała, ale to jeszcze nie powód żeby łgać. To nie Bednarz się obraził i nie on zadecydował, że Kosowski musi odejść. Akurat Łysy miał tu tyle samo do powiedzenia co ja...

Wisła wreszcie będzie polska, Ogryzek i jemu podobni będą mieli radochę, a normalni kibice powinni pozbyć się złudzeń - o ile jeszcze jakieś mają...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.03.2012 o godz. 20:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!