Bobek90 napisał(a):

Tak gwoli sprawiedliwosci...
tofik
Za to Lech ktory sie czolgal w srodku tabeli slabej ekstraklasy byl w formie ze hej. Takiej ze na koniec do pucharow nie weszedl
Alez Legia tez gra pyte. Fatalny mecz z Gornikiem, dobry ze Slaskiem, slaby z LKS-em, i slaby z Podbeskidziem. Jakby nie patrzec w 3 z 4 meczow rozegranych w ekstraklasie w tym roku na ich gre nie dalo sie patrzec.
Za to Wisla nie gra chujowo. Na ten moment nie potrafi wygrac z takimi "potegami" jak Zaglebie, czy tez przegrywa z Korona i... ogolnie puchary jej nie groza jak narazie.
|
Akurat do polskich drużyn nie miałby zarzutów, zagrali na tyle na ile potrafili. Nie widzę możliwości wykrzesania o wiele wiecej z nich niż to co pokazały. Kiedy udowodnili niby, że potrafią więcej ? Lizbona, Braga, Standard udowodniły wcześniej i później.