Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11140
Stary 12.03.2012, 19:48
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Na to nie mam odpowiedzi i w sumie nie chce mi się z tak postawionym problemem polemizować.
Ale z czym tu polemizować? To nie jest moja opinia tylko fakt.

My wrzucamy napis Jihad i uefa dostaje sraczki, a Żydzi wrzucają dwa czy trzy dni po kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego oprawe z sierpem i mlotem i wszyscy morda w kubel.

Łacznie z polskimi mediami. Ktore rowniez tu dostaly sraczki, a oprawy Hapoelu nie zauwazyly.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując