Lukasz napisał(a):

|
Na to nie mam odpowiedzi i w sumie nie chce mi się z tak postawionym problemem polemizować.
|
Ale z czym tu polemizować? To nie jest moja opinia tylko fakt.
My wrzucamy napis Jihad i uefa dostaje sraczki, a Żydzi wrzucają dwa czy trzy dni po kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego oprawe z sierpem i mlotem i wszyscy morda w kubel.
Łacznie z polskimi mediami. Ktore rowniez tu dostaly sraczki, a oprawy Hapoelu nie zauwazyly.