Temat
:
Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
1
12.03.2012, 19:37
Chrisman
napisał(a):
ja proponuje tego pana na dole
Z Beto najśmieszniejszy jest motyw że Bednarz poleciał na zgrupowanie obejrzeć sparingi, i po którymś z nich stwierdził ze 100% pewnością, że jest to napastnik jakiego potrzebowali.
westersyl