Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.03.2012, 19:34. [22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45.
Witam!
Po remisie z Lechem czas na wyjazd do Bełchatowa gdzie naszym przeciwnikiem będzie GKS.
Do meczu z nimi musimy się przyłożyć nie na 100% tylko na 200% żeby dogonić czołówkę i myśleć o mistrzostwie.

Rozgrywki 22 kolejki.

piątek 16.03

18.00 Zagłębie Lubin : Widzew Łódź

20.30 Legia Warszawa : Polonia Warszawa

sobota 17.03

13.30 Górnik Zabrze : ŁKS Łódź

15.45 GKS Bełchatów : Wisła Kraków

18.00 Jagiellonia Białystok : Lech Poznań

niedziele 18.03.

14.30 Śląsk Wrocław : Cracovia

17.00 Ruch Chorzów : Podbeskidzie Bielsko-Biała

poniedziałek 19.03

18.30 Lechia Gdańsk : Korona Kielce


Pozdrawiam...
Odpowiedz cytując