|
Witam!
Po remisie z Lechem czas na wyjazd do Bełchatowa gdzie naszym przeciwnikiem będzie GKS.
Do meczu z nimi musimy się przyłożyć nie na 100% tylko na 200% żeby dogonić czołówkę i myśleć o mistrzostwie.
Rozgrywki 22 kolejki.
piątek 16.03
18.00 Zagłębie Lubin : Widzew Łódź
20.30 Legia Warszawa : Polonia Warszawa
sobota 17.03
13.30 Górnik Zabrze : ŁKS Łódź
15.45 GKS Bełchatów : Wisła Kraków
18.00 Jagiellonia Białystok : Lech Poznań
niedziele 18.03.
14.30 Śląsk Wrocław : Cracovia
17.00 Ruch Chorzów : Podbeskidzie Bielsko-Biała
poniedziałek 19.03
18.30 Lechia Gdańsk : Korona Kielce
Pozdrawiam...
|