Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1147
Stary 12.03.2012, 19:27
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
O takiej możliwości wspominałem wtedy kiedy Fakt podał tę informację. Jeżeli umowa ze Stanem zostanie przedłużona to jest to dość dobry krok. Bednarz też miał pewne plusy, ale Stan jest znacznie lepszy. Jeżeli Bednarz ma być pracownikiem Stana to nie jest to zły pomysł. Może być odpowiedzialny za rynek lokalny i naszych sąsiadów południowych. Jirsaka, czy Łobodzińskiego nie uznawałbym za porażkę Bednarza. Na Jirsaka nie stawiał trener, a po Łobodzińskim każdy miał prawo spodziewać się znacznie więcej. Także Kirm za te 400 tysięcy euro nie jest złym transferem.
Cytat:
W ostatnich dniach media informowały o możliwym powrocie Jacka Bednarza do Wisły. Miał on zastąpić w roli dyrektora sportowego pełniącego tę rolę obecnie Stana Valckxa. Okazuje się, że został jego przełożonym, gdyż funkcja wiceprezesa znajduje się wyżej w strukturze klubu niż dyrektora.
za stroną wislakrakow.com
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując