Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
1145
12.03.2012, 19:24
Oj tam oj tam.
To pewnie przedwczesny primaaprilis, przecież prezes basałaj nie robiłby z gęby cholewy w dzisiejszym wywiadzie dla Przeglądu Sportowego...
basałaj pa ta taj
szachmat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szachmat
Znajdź inne posty napisane przez szachmat