rafkur napisał(a):

|
Świetny krok, już widzę entuzjazm Valcks'a do bycia podwładnym Bendarza. Jakby moim zwierzchnikiem zrobili Maćka z Klanu to też bym skakał z radości. Takie małe wyjaśnienie bo chyba nie wszyscy ogarniają: wiceprezes to generalnie wyżej niż dyrektor.
|
Napisałem Basałaj jako pracownik Stana. I taką teraz ma pozycję. Nie odwrotnie.