Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
19339
12.03.2012, 19:20
1:0 dla Polonii po 1 połowie. Oj coś już 5 pkt będzie nam brakować do 5 miejsca
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos