emjot napisał(a):

proponuję Baryłę, Adasia Nawałkę i Jerzego Kowalika - w dowolnej funkcji - prezesów, viceprezesów do spraw wszelakich i byłych obecnych i przyszłych trenerów.
Kapa nie musi wracać
on jest na swoim jak zwykle
absurd do sześcianu
|
Podejrzewam że Jurczyńskiemu, Agnieszka już wyjęła z szafy garnitur.