Nie zamierzam bronić Bednarza, nie mam o nim opinii, ale wszyscy są zaślepieni fachowością Valckxa, a prawda taka, że tylko sprowadził Meliksona na którym możemy sporo zarobić, pare transferów było niezłych a reszcie sprowadzonym dał gigantyczne pensje, które nie odpowiadają prezentowanym przez nich umiejetnością.
bb Stan
