Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 12.03.2012, 18:29
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a kogo ten fachowiec nam sprowadził w zimowym okienku przypomnij mi..

A ile ten fachowiec miał na wydanie w tymże zimowym okienku? Czy aby nie coś koło zera?

Edit:

Pierwszy raz chyba znalazłem się w sytuacji kiedy mam ochotę wy.......ić karnet i więcej się na R22 nie pojawiać a pamiętam jeszcze drugą ligę. Może jak paru innych zrobi to samo i ten stadion zaświeci prawdziwymi pustkami ( tak +- 2 k osób na meczu ) to wreszcie to .......nie, Cupiał się obudzi i może wreszcie coś pójdzie do przodu. Mnie nie chodzi nawet personalnie o Bednarza czy Valcks'a. Tu chodzi o schemat żałosnej opery mydlanej. Rzygać mi się już tą tandetą i prowizorką chce. 15 lat zmarnowane na szarpanie się o mistrza żałosnej ligi i patrzenie jak świat cywilizowany nam odjeżdża a dzicz nas dogania.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 12.03.2012 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując