|
Nie bądźcie ....a śmieszni, Stan nie zostanie co wy jeszcze Cupiała nie macie rozpracowanego po tylu latach?! Bednarz desperat wróciłby na klęczkach nawet jakby go Boguś kopał w tyłek dzień w dzień. Chłop żadnej poważnej pracy jako dyr sportowy nie dostał od momentu wylotu z Wisły bo jego jedynym atutem jest to że jet zdesperowany i skłonny zbierać cięgi i splunięcia i być parasolem ochronnym dla Cupiała. Wszystkie te pionki są po to żeby zbierać od kibiców za durną politykę właściciela, a on święty, złych pracowników wiecznie ma. Naprawdę trzeba być głupim albo zaślepionym by dalej to łykać jak pelikan.
Klub nie zrobi żadnego postępu z tym właścicielem i ja bym wam radził nie firmować tej szopki pieniędzmi lepiej na basket wydać albo na futsal TS Wisła a nie na ten folwark.
I .... moge dostać bana nawet.
. .
|