Wyświetl pojedynczy post
Szary77
Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11139
Stary 12.03.2012, 18:26
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nie piszmy nic w ogóle się nie odzywajmy bo Twoja racja jest najtwojsza i tylko twojsza.
A dyskusja inne poglądy to czyste zło...

A ja się pytam po cholerę te konflikty napinki podziały na ultrasów, pikników, kosmitów i nosicieli jedynej słusznej prawdy to dość przykra sprawa.
A gdzie ja napisałem,że moja racja jest najważniejsza,lub "najmojsza" jakbyś to Ty ujął? Ja chciałem tylko zaznaczyć,że wszelkie płacze co poniektórych i tak nic nie zmienią czy Wam się to podoba czy nie... Zresztą rozmawiać to można twarzą w twarz a nie w internecie gdy nawet nie wiadomo z kim się ma do czynienia. Odpowiadając jeszcze na pytanie po co podziały na Wiśle? Właśnie dlatego,że pewne grupy mają inne poglądy niż cała reszta na różne sprawy. Liege,Małecki czy kiedyś Frankowski są tylko tego przykładem. Jeszcze raz powtórzę Wielka Wisła dla każdego z nas może oznaczać coś zupełnie innego. Dla Ciebie to może być LM a dla mnie żydowska szmata do "góry nogami" na płocie.
Odpowiedz cytując