śledziu napisał(a):

|
Przestań pier..lić i siać zamęt! pokazujesz jakiś jeden filmik, jedną sytuacje i już wrzucasz wszystkich do jednego wora! To właśnie przez takich jak ty, ślepych, niedoinformowanych i nietolerancyjnych ludzi, świat schodzi na psy. Bo zamiast skupiać się na realnych problemach, ludzie leją się po mordach tylko dlatego, że ktoś jest czarny,biały, żółty czy brązowy!
|
Nie jeden a dwa. Nie jakieś tam tylko jeden z ukrytej kamery a drugi z amerykańskiej TV. Nie byłeś nigdy na przedmieściach aglomeracji francuskich czy angielskich to sam nie wiesz o czym piszesz. W Polsce nie ma tego problemu więc gadasz co ci się wydaje. W tamtych państwach biali są być tolerancyjni a muzłumanie robią co chcą. Nie wierzysz to sobie pooglądaj filmy na ten temat na youtubie czy gdzie tam możesz