Ajax napisał(a):

@Markus szkoda gadać...
Teraz opcje są 2:
1. W czerwcu Stan nie przedłuży kontraktu (praca pod nadzorem Bednarza)
2. W czerwcu zwolnią Stana i jego obowiązku przejmie fahura Bednarz który już szuka kopaczy pokroju Beto, Kaczorowskiego...
|
Ani Beto ani Kaczorowski to nie były pomysły Bednarza.