Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 12.03.2012, 18:05
Ajax napisał(a):Wyświetl post
@Markus szkoda gadać...

Teraz opcje są 2:
1. W czerwcu Stan nie przedłuży kontraktu (praca pod nadzorem Bednarza)
2. W czerwcu zwolnią Stana i jego obowiązku przejmie fahura Bednarz który już szuka kopaczy pokroju Beto, Kaczorowskiego...
Ani Beto ani Kaczorowski to nie były pomysły Bednarza.