Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19336
Stary 12.03.2012, 18:03
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Mnie to rybka kto zostanie mistrzem. Wiem tylko ,że ta liga jest tak słaba iż MP nie grozi awans do LM. Przepaść jest zbyt duża. Wiem, że będziecie pisali o 7 minutach ale spójrzcie prawdzie w oczy ,oglądnijcie mecz i zobaczcie ile Apoel nie wykorzystał stu procentowych sytuacji. Ile mieliśmy do powiedzenia ? Nic, kompletnie nic.

Nawet jak Legia zdobędzie MP to również zostanie zmieciona z powierzchni ziemi z decydującym momencie. Jedynie Polonia miałaby jakieś szanse , bo Wojciechowski sypnąłby kasą i zapewne dokonał gigantycznych wzmocnień. Na takiej zasadzie, że kto inny zdobył MP a kto inny gra o LM.

Martwić powinno to ,że z nami jest coś nie teges, i że zabrnęliśmy w jakiś ślepcy zaułek, z którego bez profesjonalizmu popartego kasą nic dobrego nas nie czeka.
Klapą dla nas nie będzie teraz to, że Legia mistrzem będzie, klapą byłoby to gdybyśmy nie wygrali z nimi przy Reymonta.

Zgodzę się, przepaść jest, mistrz Polski potrzebowałby naprawdę dużo szczęścia, żeby być w LM. Polonia ma ten komfort, ze Wojciechowski wbrew pozorom nie jest tak długo w tym klubie i jeszcze ma cierpliwość, chęci i zapał na hojne transfery i inwestowanie w zawodników, ale wydaje mi się, że jak przejedzie się raz, drugi na tym na tamtym grajku, na tym, że Polonia nic nie osiąga mimo inwestycji to z dystansem będzie patrzył na wykładanie grubej forsy na zawodników. Tak właśnie teraz jest u nas, to nie tajemnica, że Cupiał widzi ściąganie piłkarzy prawie za darmo i najlepiej z ekstra umiejętnościami i za darmo. W ten sposób jest bardzo ciężko trafić na porządnego kopacza.
Odpowiedz cytując