|
Cześć (z góry przepraszam za zaśmiecanie pokoju i proszę moderatorów o nie zamykanie tematu do końca tygodnia).
Wiem, że na forum są osoby mieszkająca na co dzień w Australii. Chciałbym nawiązać z nimi kontakt, gdyż mam do nich kilka pytań. Mam w planie odwiedzić ten kraj w najbliższym czasie. A jeżeli nadarzy się sprzyjająca okazja, przeprowadzić się tam.
Jeszcze raz proszę moderatorów o uszanowanie mojej prośby.
Dziękuje i pozdrawiam.
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|