Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.03.2012, 18:01. Australia - proszę o kontakt
Cześć (z góry przepraszam za zaśmiecanie pokoju i proszę moderatorów o nie zamykanie tematu do końca tygodnia).

Wiem, że na forum są osoby mieszkająca na co dzień w Australii. Chciałbym nawiązać z nimi kontakt, gdyż mam do nich kilka pytań. Mam w planie odwiedzić ten kraj w najbliższym czasie. A jeżeli nadarzy się sprzyjająca okazja, przeprowadzić się tam.

Jeszcze raz proszę moderatorów o uszanowanie mojej prośby.

Dziękuje i pozdrawiam.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując