Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 12.03.2012, 17:52
Chyba się ....a przerzucę z chodzeniem na stadion na Garbarnię. Wisła oczywiście będzie w sercu na pierwszym miejscu ale karnet wy.......ę....

Ps - już to napisałem w innym temacie ale przez pomyłkę bo tu jest właściwy temat.
Odpowiedz cytując