Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11138
Stary 12.03.2012, 17:05
Szary77 napisał(a):Wyświetl post
Panowie,nie ma się co gorączkować i nadmiernie denerwować. Ludzie pokroju takiego Rinaha na szczęście nie mają na stadionie nic do powiedzenia i mogą co najwyżej swoje żale wylewać na tym forum. Gdyby nie internet nikt by nawet ich opinii nie usłyszał. Nie piszcie już o czymś takim jak dobro Wisły,bo dla wielu z nas ono ma diametralnie inne znaczenie więc to jest zbędne.

Nie piszmy nic w ogóle się nie odzywajmy bo Twoja racja jest najtwojsza i tylko twojsza.
A dyskusja inne poglądy to czyste zło...

A ja się pytam po cholerę te konflikty napinki podziały na ultrasów, pikników, kosmitów i nosicieli jedynej słusznej prawdy to dość przykra sprawa.
Odpowiedz cytując