Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11135
Stary 12.03.2012, 15:48
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
@rinah
Gówno masz do gadania na Wiśle więc przestań płakać i sam narzucać co kto ma lub może robić.
Mam takie samo prawo do mówienia jak należy się zachowywać jak "Wy", a nawet większe niż "Wy", bo ja swoje rachunki płacę. I za własne czyny. A swoim zachowaniem, w przeciwieństwie do "Was", nigdy nie naraziłem klubu na sankcje i koszty. W "Waszym" postępowaniu nie ma nawet śladu troski o Wisłę i odpowiedzialności.

Ktoś taki jak "Wy" nie ma żadnego moralnego tytułu do wypowiadania się na temat wolności, odpowiedzialności, "zasadach" i pouczania innych jak należy kibicować. Najpierw naucz się płacić za własne czyny, a nie zabieraj się za wartościowanie ludzi.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Stadion jest pewnie UEFA... oni mają prawo w naszym kraju do nakładania kar według ich "widzimisię". No jasne, myślenie frajerów, których można robić w bambuko Genialnie

Jak małe dzieci dosłownie...

Liga Europejska jest rozgrywkami zorganizowanymi i sponsorowanymi przez UEFA. Dlatego UEFA ma pełne prawo do nakładania kar za zachowania klubów i kibiców w tych rozgrywkach, które wykraczają poza stanowione przez nią zasady i regulamin. Niestety.

Biorąc udział w ich rozgrywkach, trzeba zachowywać się tak jak oni chcą i respektować na stadionach zasady, które narzucają. A jak Ci się one nie podobają, nie przychodź na mecze lub zorganizuj sobie własną LE i zaproś tam Wisłę. Wtedy Ty będziesz mógł wyznaczać zasady i standard zachowania się na stadionach.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 12.03.2012 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując