mitmichael napisał(a):

|
No to w koncu pojechał ten Biton i Melikson do Poznania czy nie? Rzeczywiscie na oficjalnej nic o tym nie ma - takiej rzeczy by nie podali? Borskiego znowu dali - chociaz w Gdansku przy karnym troche Nam pomogł
|
Biton ? Raczej Genkov.
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ucharowym.html
Nasza oficjalna tez tajniaka zgrywa i łaskawie nie podadzą kto poechał.