Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 12.03.2012, 15:08
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to w koncu pojechał ten Biton i Melikson do Poznania czy nie? Rzeczywiscie na oficjalnej nic o tym nie ma - takiej rzeczy by nie podali? Borskiego znowu dali - chociaz w Gdansku przy karnym troche Nam pomogł
Biton ? Raczej Genkov.

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ucharowym.html

Nasza oficjalna tez tajniaka zgrywa i łaskawie nie podadzą kto poechał.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując