wolfy napisał(a):

|
Chyba przegrać? Bo wygrać nie mogliśmy w jedenastu na dziesięciu...
|
Ja napisałem o Lechu a nie o Nas, ze gdyby Oni do konca grali w 11stu to mogliby nawet wygrac
ooona napisał(a):

|
Wiesz od czasu jesiennej kontuzji to w zasadzie obojętne czy Melikson gra czy nie. Nie oszukujmy się , nie wnosi on do zespołu tyle co zaraz po przyjściu do nas. Niestety, trochę w jego ślady podąża Biton. I to było by na tyle...
|
Na pewno wnosi wiecej niz Nunez, Kirm czy Garguła