Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 12.03.2012, 14:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chyba przegrać? Bo wygrać nie mogliśmy w jedenastu na dziesięciu...
Ja napisałem o Lechu a nie o Nas, ze gdyby Oni do konca grali w 11stu to mogliby nawet wygrac
ooona napisał(a):Wyświetl post
Wiesz od czasu jesiennej kontuzji to w zasadzie obojętne czy Melikson gra czy nie. Nie oszukujmy się , nie wnosi on do zespołu tyle co zaraz po przyjściu do nas. Niestety, trochę w jego ślady podąża Biton. I to było by na tyle...
Na pewno wnosi wiecej niz Nunez, Kirm czy Garguła
Odpowiedz cytując