Skorupski to c(h)arakterny chłopak był swego czasu.
nie oglądałem kolejki prawie w ogóle ale widze ze temat Ekstraklasa opanowała stolica.
Panowie, Wy wiecie ze My w tym roku po prostu odpuszczamy, czasem nalezy sobie odpocząć bo co za dużo to niezdrowo

Ja i tak trzymam kciuku za beznadziejnie grający Śląsk, moze jakimś cudem sie uda, ta liga potrafi płatać figle więc wszystko możliwe.