Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19326
Stary 12.03.2012, 14:01
Skorupski to c(h)arakterny chłopak był swego czasu.

nie oglądałem kolejki prawie w ogóle ale widze ze temat Ekstraklasa opanowała stolica.

Panowie, Wy wiecie ze My w tym roku po prostu odpuszczamy, czasem nalezy sobie odpocząć bo co za dużo to niezdrowo
Ja i tak trzymam kciuku za beznadziejnie grający Śląsk, moze jakimś cudem sie uda, ta liga potrafi płatać figle więc wszystko możliwe.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując