|
własnie chodzi o to że to nie jest jawna prowo,bo ten chłop taki jest.
A my staramy sie miłować swoich wrogów i przede wszystkim wpajamy
że największy wróg to ta pasiastka ku**wka z drugiej strony.
Ci z Wawy czasem prowokują jak my przegramy a oni dobry wynik, ale na tym sie kończy. Prócz tego są normalnymi ludźmi w przeciwieństwie do sprzedajnych dziwek bez honoru i ambicji.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|