Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2986
Stary 12.03.2012, 13:38
własnie chodzi o to że to nie jest jawna prowo,bo ten chłop taki jest.

A my staramy sie miłować swoich wrogów i przede wszystkim wpajamy
że największy wróg to ta pasiastka ku**wka z drugiej strony.
Ci z Wawy czasem prowokują jak my przegramy a oni dobry wynik, ale na tym sie kończy. Prócz tego są normalnymi ludźmi w przeciwieństwie do sprzedajnych dziwek bez honoru i ambicji.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując