Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11125
Stary 12.03.2012, 12:14
Pewnie te lewackie szmaty posrały się do uefa a ci bez pardonu wlepili nam taką karę, na pewno zarząd w tej kwestii będzie rozmawiał ze stowarzyszeniem i odwoła się od tej chorej decyzji.

swoją drogą uefa zawiesza za takie akcje, dziwne że za odepchnięcie gość ze standardu nie dostał żadnej kary.tutaj np Gattuso choć trochę bardziej hardkorowy (początek i koniec)

http://www.youtube.com/watch?v=n-T7cXeUC2w
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 12.03.2012 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując