Pewnie te lewackie szmaty posrały się do uefa a ci bez pardonu wlepili nam taką karę, na pewno zarząd w tej kwestii będzie rozmawiał ze stowarzyszeniem i odwoła się od tej chorej decyzji.
swoją drogą uefa zawiesza za takie akcje, dziwne że za odepchnięcie gość ze standardu nie dostał żadnej kary.tutaj np Gattuso choć trochę bardziej hardkorowy (początek i koniec)
http://www.youtube.com/watch?v=n-T7cXeUC2w