Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12579
Stary 12.03.2012, 11:20
W związku z tym, że Bitona nie wykupimy na pewno, może warto znowu przyjrzeć się tematowi Jerrego Bengstona - kolegi Osmana z reprezentacji?
http://www.transfermarkt.co.uk/en/je...86_gesamt.html

Odpowiedz cytując