śledziu napisał(a):

|
Przestań pier..lić i siać zamęt! pokazujesz jakiś jeden filmik, jedną sytuacje i już wrzucasz wszystkich do jednego wora! To właśnie przez takich jak ty, ślepych, niedoinformowanych i nietolerancyjnych ludzi, świat schodzi na psy. Bo zamiast skupiać się na realnych problemach, ludzie leją się po mordach tylko dlatego, że ktoś jest czarny,biały, żółty czy brązowy!
|
rzeczywiście to ze za 20 lat będzie pełno brudasów w Polsce to nie jest realny problem...