|
Witam. Jestem w USA, więc przekaz był internetowy. Jestem smarkaczem 40-kilkuletnim. Napinam się często, ale w robocie. A w PRZEKAZIE (wyraźniej już nie potrafię napisać) było słychać ich cały czas. Dla zainteresowanych, używam polskiej czcionki, bo mam swojego lapka. Co do meczu - myślę, że jeśli zagramy jak ostatnio, to puchar mamy w plecy.
|