Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11123
Stary 12.03.2012, 10:03
Abstrachując trochę od tematu chciałem zapytać jak to w tym roku z kasą którą ugraliśmy na LE ? Bo ponad 100tys euro to chyba suma z kar jaką mamy do zapłacenia, a powiedzcie mi jak wyglada sprawa z tym menadżerem któremu za któryś transfer nie wypłaciliśmy prowizji i uefa przyznała mu racje, o jaką kwotę tam chodziło?
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując