|
Abstrachując trochę od tematu chciałem zapytać jak to w tym roku z kasą którą ugraliśmy na LE ? Bo ponad 100tys euro to chyba suma z kar jaką mamy do zapłacenia, a powiedzcie mi jak wyglada sprawa z tym menadżerem któremu za któryś transfer nie wypłaciliśmy prowizji i uefa przyznała mu racje, o jaką kwotę tam chodziło?
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|