Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
387
12.03.2012, 09:58
W gwoli ścislosci, stan rzeczy na dziś.
Do Poznania pojechaliśmy bez Meliksona i Genkowa.
Liczę na pozostałych, szczgólnie na Bitona.
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos