Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11122
Stary 12.03.2012, 09:09
Jot napisał(a):Wyświetl post
Tak samo jak my kibole-stali wyjazdowicze nie tolerujemy pier.dolenia i ustawiania na forum przez jakichś frajerów jak mamy się zachowywać. Jak do frajera w takim razie dotrzeć jak nie rozumie klimatu i słowa czytanego?
Dokładnie tak, najwięcej do gadania a raczej powtarzania róznych bredni mają ci co mecze wyjazdowe ogladają w TV a całą więdzę czerpią z tego co przeczytają w gazecie lub usłysza w radiu.
Odpowiedz cytując