Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#339
Stary 12.03.2012, 00:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie odniesliscie wrazenia ze z "dzisiejszej" Wisly do tej wielkiej Wisly Kasperczaka tylko Maor i Wilk mieli by szanse zagrac? reszta juz nie ławka,tylko trybuny.
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Heh z tego wychodzi ze wczorajszy mecz potwierdzil,ze wlasciwie caly czas stoimy w miejscu a wlasciwie sie cofamy.
Niewiem jak tego dokonujemy ale to pewnie te 7 lat chudych,po tych tłustych.
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A Wilk to co tam by robił?
Oj to chyba nie znasz składu tamtej ekipy. Obok piłkarz znakomitych tworzących jakość byli też tacy co stanowili jej słabe ogniwa i wbrew temu co piszesz to kilku z aktualnej ekipy by ich wygryzło.


Angelo Hugues i Majdan słabsi od Pareiki.
Jop słabszy tak od Chavez jak i od Jaliensa.
Strąg też słabszy od Wilka.
A sam Mirek Szymkowiak stwierdził że Melikson jest od niego lepszy i tu bym ...troszkę polemizował, bo to zawodnicy po prostu o innej roli na boisku, innej charakterystyce. Szymek lepszy w odbiorze piłki, Maor szybszy i lepszy technicznie. Myślę że dla Maora w formie miejsce by sie w tamtej ekipie znalazło. Pareiko, Jaliens lub Chavez zamiast Jopa, oraz Wilk z Maorem i chyba tyle. Czyli nieźle bo 4 piłkarzy.

Problem w tym że u nas nie ma Kalu Uche, Kosowskiego, Kuźba też grał nieźle a nade wszystko Żurawski robił różnicę. Duet Kosa i Żuraw , ech takich dwóch by sie nam przydało. Bo u nas za przeproszeniem Kirm z Paljiciem.

Co do lat tłustych i chudych to jest to klasyczny strzał kulą w płot. Bo dobrych lat mamy więcej niż 7, samych tytułów już 8 (!) , a sama metafora też nie trafna bo przyszłości to akurat nikt tu nie zna. Ot wystarczy że będą dobre transfery, lepsza ekipa, lepszy trener, lub aktualny nas zaskoczy lepszym warsztatem pracy niż sugerują jego krytycy i przy szczęściu (co go nam 2 razy brakło) może być po kolejnym sezonie kolejne MP i np. awans do LM, może tak być, pewnie że może, bo przyszłości nikt tu przecież nie zna i ...dobrze.
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.03.2012 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując