|
Wiesz, tutaj właśnie jest kwestia trudna do rozstrzygnięcia. Piszesz o Rybusie, ale taki Kirm przecież gra regularnie w reprezentacji Słowenii i mimo, że nie jest to najefektowniej grający piłkarz Wisły, to np. w poprzednim sezonie był naprawdę efektywnym piłkarzem. I teraz pytanie, czy to Kirm tak osłabł, czy to trenerzy nie potrafili z niego wykrzesać potencjału. Dlatego porównanie Kirma z Rybusem również jest ciężkie.
Na pewno Legia przoduje pod względem wprowadzania bardzo utalentowanej młodzieży do składu, wydaje się, że powoli zaczynają przodować w zarabianiu na niej milionów ojro, ale czy rzeczywiście potencjał ich składu jest wyższy? Trudno powiedzieć, tak naprawdę każda opinia w tej sprawie musi być subiektywna.
|