Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19317
Stary 11.03.2012, 23:37
Jak ktoś słuchał Rumaka w Lidze+ Extra, to chyba zauważył, że jest to młody, inteligentny facet, który wie co mówi, czego chce - na tą chwilę troszkę gorsza wersja Probierza. Jednak dobrze się dzieje, że coraz więcej młodych trenerów pojawia się w Ekstraklasie, bo mają odpowiednie kompetencje do prowadzenia drużyn i czas przereklamowanych trenerów pokroju Smudy, Janasa, Pyrdoła, Broniszewskiego, Kasalika, Białka, itp. (czyli taktyka na poziomie: choć makaron lubimy, to dziś Włochom wpier..... - jak stwierdził przed meczem Ruchu z Interem pewien szkoleniowej starej daty, żadnych analiz, pomysłu) musi się skończyć.
Odpowiedz cytując