Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
11117
11.03.2012, 23:35
8-mio latek z okiem wypalonym racą
wyborcza by się za taki temat dała pokroić, tvn robiłby relacje live a tu taka cisza?
To w Polsce było?
szachmat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szachmat
Znajdź inne posty napisane przez szachmat