robin hood napisał(a):

|
Powiedz to mojemu kuzynowi, po tym jak jego 8 letniemu dziecku na stadionie wypalili oko racą.
|
Wiem, że sam mówiłem, że dyskusja jest bezcelowa, ale w tym przypadku właśnie o to tu chodzi. Przecież wszystkim zależy, żeby race były zalegalizowane i ich odpalanie było zgodne z przepisami bezpieczeństwa, żeby osoby odpalające race były odpowiednio przeszkolone, żeby była kontrola całego tego procesu, żeby to wszystko było zorganizowane we współpracy ze stowarzyszeniami kibicowskimi itd. To tak pomijając fakt wiarygodności tej informacji.