Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11114
Stary 11.03.2012, 23:26
Wypalili oko racą? Podaj jaki to mecz i datę jego rozegrania. Wygląda to na absolutne brednie i szmacenie się w stylu wyboreczej. Jeśli tak , to powinieneś dostać dożywotniego bana.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując