|
No jak sobie tak myślę to można było się spodziewać takiej lub podobnej reakcji UEFA. Przecież nigdy nie podobało się im to jak fanatyczni kibice mogą być. Najlepiej, żebyś siedział na krzesełku, oglądał mecz, nic się nie odzywał, przed meczem mundurowym wszystkie swoje dane podał co by bezpieczeństwu sprzyjało przecież, ewentualnie cieszył się po bramce ale też nie za głośno bo kto to widział się tak drzeć.
|