rw88 napisał(a):

|
Jak dla mnie, to potencjał kadrowy Wisły i Legii jest bardzo, bardzo podobny, praktycznie niemożliwym jest jednoznaczne określenie, który z tych składów (sumując indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników w obu zespołach) jest lepszy. Bardzo ciężko określić jest jednoznacznie, czy Ljuboja jest lepszy od Bitona (i odwrotnie), czy Melikson jest lepszy od Radovicia (i odwrotnie), czy Wilk jest lepszy od Vrdoljaka (i odwrotnie), czy Kuciak jest lepszy od Pareiki (i odwrotnie), czy Żewłakow jest lepszy od Jaliensa (i odwrotnie), czy Jovanovic jest lepszy od Jędrzejczyka (i odwrotnie) itd. itd.
|
Tylko jak widać, Rybus, Borysiuk i Wolski dużo Legii dali. A u nas trzeba liczyć na napastników którzy mają przynajmniej 24 lata i to czy strzelą gola to czysta loteria w ostatnim czasie. Jak dla mnie Legia na chwilę obecną jest lepiej od nas poukładana i zgrana i to jest jej atut. My póki co borykamy się z faktem, że w przeciągu czterech ostatnich miesięcy mamy trzeciego szkoleniowca i każdy z nich jakby starał się i stara narzucić swój styl, swoją ideologię, swoje systemy gry. Wisła jest obecnie na niezłym zakręcie i to widać gołym okiem i poza tym, że Legia jest ustabilizowana w kwestii szkoleniowej i widać zespół w kadrze to ma, no już teraz jednego zdolnego młodego chłopaka który zdobywa bramki dla drużyny, co więcej zwycięskie bramki.