no tak za śnieżki czy petardy przyjebali nam taką karę

Na meczu w Petersburgu kilka dni wstecz też nadupcali w grajków Benfiki i nikt nie płakał nie mówiąc o karach.
Zresztą tu nie chodzi o to czy komuś się coś podoba czy nie, tylko pieprzenie głupot nie mając o niczym pojęcia, a taki to nawet zza klawiatury gdzie nikt go nie widzi do błędu się nie przyzna.