Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11112
Stary 11.03.2012, 23:12
no tak za śnieżki czy petardy przyjebali nam taką karę Na meczu w Petersburgu kilka dni wstecz też nadupcali w grajków Benfiki i nikt nie płakał nie mówiąc o karach.
Zresztą tu nie chodzi o to czy komuś się coś podoba czy nie, tylko pieprzenie głupot nie mając o niczym pojęcia, a taki to nawet zza klawiatury gdzie nikt go nie widzi do błędu się nie przyzna.
Odpowiedz cytując