mikrofon mógł być ustawiony bardzo blisko sektora gości. tu wyciszą tam dadzą głośniej - ot cała filozofia telewizji i ich przekazu... w telewizji rzeczywiscie mozna było odniesc wrażenie, że amice było słychać, ale na stadionie nie zdołali się nawet przebić
tak się bawią ludzie... 