Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#337
Stary 11.03.2012, 22:59
babing napisał(a):Wyświetl post
jak to jest, że mówicie że nie było słychać amikowców, a ja w przekazie słyszałem ich praktycznie cały czas?
na jakim sektorze byłeś?

Odpowiedz cytując