Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
babing
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
336
11.03.2012, 22:56
jak to jest, że mówicie że nie było słychać amikowców, a ja w przekazie słyszałem ich praktycznie cały czas?
babing
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do babing
Znajdź inne posty napisane przez babing