Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19315
Stary 11.03.2012, 22:53
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Po debiucie Żurka wydaje mi się słaby psychicznie. Zobaczymy jak będzie dalej, ale dla mnie jednak Kosa jest lepszy, chociaż Legia go chyba u sb nie widzi.
Zapomniałem o Koseckim... właśnie u niego problemem jest psychika, bo umiejętności ma niemałe. Ale jeżeli w trakcie tej rundy przyczyni się do utrzymania Lechii i będzie tam wiodącym graczem (na razie - debeściak), to może wreszcie uwierzy, że w TME też może wozić wszystkich jak robił to w I lidze - i wtedy trener Legii nie będzie miał wyjścia
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując