Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11109
Stary 11.03.2012, 22:43
Markus napisał(a):Wyświetl post
Uprzedzam jednak, że nie będą tolerowane żadne obrażania innych, wulgarne bluzgi, czy próby zastraszania kogokolwiek. To jest forum, a nie ring. Zachowujcie się.
Tak samo jak my kibole-stali wyjazdowicze nie tolerujemy pier.dolenia i ustawiania na forum przez jakichś frajerów jak mamy się zachowywać. Jak do frajera w takim razie dotrzeć jak nie rozumie klimatu i słowa czytanego?
Odpowiedz cytując