Markus napisał(a):

|
Uprzedzam jednak, że nie będą tolerowane żadne obrażania innych, wulgarne bluzgi, czy próby zastraszania kogokolwiek. To jest forum, a nie ring. Zachowujcie się.
|
Tak samo jak my kibole-stali wyjazdowicze nie tolerujemy pier.dolenia i ustawiania na forum przez jakichś frajerów jak mamy się zachowywać. Jak do frajera w takim razie dotrzeć jak nie rozumie klimatu i słowa czytanego?